szkolenia dla kobiet

konsultacje i szkolenia dla kobiet służbowo

konsultacje i szkolenia dla kobiet służbowo

Panie, które chcą rozwijać swoje kompetencje służbowe zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - konsultacje i zawodowe szkolenia dla kobiet.

W szkoleniach mogą brać udział Panie prywatnie oraz jako pracownicy firm i instytucji.

Firmy i instytucje publiczne zapraszamy do współpracy i organizacji z nami szkoleń wewnętrznych dla Pań będących Waszymi pracownikami. Dostosujemy je wówczas do Państwa potrzeb i specyfiki działalności. Szkolenie możemy zrealizować w Waszej siedzibie, we wskazanym przez Was miejscu lub Online. Może być to również szkolenie w wersji wyjazdowej. Jego organizacją zajmiemy się "od A do Z" - mamy w tym wieloletnie doświadczenie.
Zapraszamy do kontaktu: szkolenia@wanita.edu.pl

W codziennej praktyce, zakładającej działanie własne, współpracę w zespole i kontakt z klientami, umiejętność swobodnej, pozytywnej komunikacji i asertywnego, ale życzliwego nastroju jest w pracy bardzo ważne. Proponujemy więc m.in. szkolenia umożliwiające budowanie asertywnej osobowości, opanowanie stresu permanentnego i stresu impulsowego, uzyskanie i utrwalenie pewności siebie i pozytywnej samooceny.

W naszych seminariach staramy się również analizować sytuację płci pięknej na wyższych oraz wysokich stanowiskach zarządzająco-decyzyjnych oraz wdrażać sposoby ułatwiające działanie i generujące większe prawdopodobieństwo uzyskania satysfakcjonujących wyników przy jednoczesnej eliminacji lub minimalizacji zagrożeń zdrowotnych wynikających z ujemnych skutków pracy na eksponowanych stanowiskach narażonych wielokrotnie wyższe przeciążenia.

Wystąpienie medialne niektórym kojarzą się prezentacją telewizyjną, w błysku fleszów, na scenie. Tymczasem, jest to każde działanie przed kamerą, w którym prezentujesz siebie, swoje opinie, pomysły, wiedzę czy doświadczenie.

W obecnych czasach, gdy coraz częściej zawodowo korzystamy z kontaktu online, pracujemy właśnie przed kamerą. Są to spotkania i rozmowy nie tylko robocze, ale także te formalne. Chętnie pomożemy i w tym obszarze.


Poniżej znajdują się propozycje tematów w ramach projektu: zawodowe szkolenia dla kobiet.

Dostępne szkolenia

Akademia Świadomego Wizerunku

Bądź szykowna i inspirująca w biznesie!

Budowanie silnej marki osobistej

Facebook w biznesie

Instagram w biznesie

Jak skutecznie radzić sobie ze stresem

Jak skutecznie sprzedawać siebie

Kobiece negocjacje w biznesie

Kobieta Petarda!

O nas

KRS: 0000364556
REGON: 241710203
NIP: 6342760734

Numer rachunku
ING BANK ŚLĄSKI
17 1050 1399 1000 0023 5086 5685

Kontakt

Instytut Szkoleniowy

A&D Sp. z o.o.

ul. Nowolipki 28A/16
01-019 Warszawa
email: kontakt@wanita.pl
tel. +48 535 619 625

Pozostałe
szkolenia
Newsletter